facebooktwitterlinkedin

Gizlilik Politikası

Bu belge, Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.'nin www.yardimcilarosgb.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. Yardımcılar Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.

Son güncelleme, 22 Ocak 2018.